Dom nad jeziorem na Mazurach Pod Napięciem

Zapraszamy Państwa do naszego nowopowstałego domu nad samym jeziorem Krzywym w miejscowości Krzywe koło Mrągowa. Jest to nowoczesny obiekt na uboczu, w którym znajdą Państwo wiele udogodnień i atrakcji. Budynek jest całoroczny- zarówno chłodną zimą jaki i upalnym latem zapewnimy Państwu czas pełen atrakcji.
STREFA NOCLEGOWA- znajduje się na piętrze i pomieści 16 osób. Znajdą Państwo tam 5 sypialni, każda z własną łazienką.
STREFA KUCHENNA- na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia : lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, okap kuchenny, piekarnik oraz zastawą kuchenna umożliwiająca samodzielne przygotowanie posiłków.
STREFA WYPOCZYNKOWA- wyposażona jest w obszerną kanapę oraz TV.
STREFA SPA – zapewni Państwu chwile pełne relaksu. Do Państwa dyspozycji udostępniamy- wewnętrzny basen, saunę oraz wannę jacuzzi na zewnętrznym tarasie.
STREFA ZABAWY- to nasza propozycja dla Was na deszczowe dni. Sala znajduje się w podpiwniczeniu naszego obiektu. Znajdą tam Państwo – mini bar, stół to bilardu, tenisa stołowego oraz duży TV.
STREFA ZEWNETRZNA – na zewnątrz udostępniamy Państwu – obszerny taras z leżakami, miejsce na ognisko z paleniskiem, boisko do siatkówki. Obok obiektu znajduje się boisko do tenisa ziemnego oraz plac zabaw.

Zapewniamy Państwu również pościel oraz ręczniki. Przepiękny widok dorzucamy w gratisie.

Wynajmujemy na min 7 dób.

Opłaty:
Kaucja w wysokości 2 000 zł, pobierana w dniu przyjazdu.
Do ceny noclegu doliczamy zużycie energii elektrycznej zgodnie z poborem.